Jak ciekawie zareklamować swoją firmę? Poznaj nasze propozycje!

Jak ciekawie zareklamować swoją firmę? Poznaj nasze propozycje!

Niektóre firmy dwoją się i troją w poszukiwaniu sprawdzonego przepisu na skuteczną reklamę. Jednym z nich są tak zwane gadżety reklamowe, którymi rozpromować można swoją markę na przeróżnych eventach i sprawić, że będzie ona rozpoznawalna przez kolejne osoby. Na jakie ciekawe „reklamówki” postawić, aby zainteresować swoją marką lub usługą zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów? Poznaj naszych kilka propozycji!

Postaw na gadżety, które pozostaną z zainteresowanym przez dłuższy czas i... będą funkcjonale!

Decydując się na reklamę za pomocą gadżetów, warto postawić na produkt, który zostanie z Twoim przyszłym klientem (lub obecnym) nieco dłużej i który będzie dla niego zwyczajnie przydatny. Na swoim przykładzie łatwo wysnuć wnioski, co ludzie chętnie biorą, a czego unikają – czy z ochotą częstujemy się gadżetami, które tylko plątają się w domowych szafkach lub gadżetami, które są zwyczajnie nieestetyczne? Odpowiedź jest raczej oczywista. Nie wszystko, co jest darmowe, automatycznie przyciąga wzrok potencjalnego klienta. A więc na jakie gadżety reklamowe postawić?

Torby materiałowe to zawsze dobre rozwiązanie!

Torby materiałowe z logiem Twojej firmy to doskonały gadżet reklamowy. Takie siatki przydać się mogą zarówno za zakupy, jak i na co dzień, dzięki czemu nazwa Twojej marki będzie często wpadać w oko zarówno osobie, która ją posiada, jak i innym potencjalnym klientom, którzy mijają ową torbę na ulicy. Jednak warto pamiętać także o estetyce takiego produktu, dzięki czemu gadżet ten będzie dodatkowo zwracał uwagę i budził ciekawość innych.

A może słodycze?

Słodkości to świetny wybór, jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Dla utrzymania dobrych relacji z klientem warto od czasu do czasu poczęstować go czymś słodkim. Dlatego, jeśli posiadasz biuro stacjonarne, warto odwiedzających Cię klientów bądź zainteresowanych poczęstować np. niewielkim cukierkiem, który umili mu chwilę. Dobrym rozwiązaniem są także lizaki reklamowe. Taki gadżet posiada większą powierzchnię reklamową, niż np. cukierek i z pewnością sprawdzi się we wszystkich miejscach często odwiedzanych przez dzieci, które przecież uwielbiają zajadać się słodkościami na patyku, dlatego tym bardziej warto postawić na lizaki reklamowe.

Kubki, termosy, bidony

Kubki, termosy, bidony czy butelki z logo Twojej firmy to także gadżety z serii tych bardziej funkcjonalnych i które sprawdzą się na co dzień. Jedne z nich zdecydowanie bardziej spiszą się w domu lub w biurze, innej natomiast w opcji z napojem „na wynos”, dzięki czemu klient może mieć logo Twojej firmy zawsze na oku.

Gadżetów reklamowych na rynku jest bardzo wiele, my przybliżyliśmy Ci te, które naszym zdaniem są strzałem w dziesiątkę. Ty jednak wybierz gadżet, który najbardziej pasować będzie do Twojej firmy lub marki.